خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال

دستگاه بریکت لانه زنبوری، پودر زغال سنگ را از طریق مخلوط کردن، فشار دادن و قالب گیری مواد به شکل بریکت های لانه زنبوری یا میله ای ستونی به عنوان مواد خام می گیرد.

خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال:

 خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال فشرده ، پودر زغال سنگ را از طریق مخلوط کردن، فشار دادن و قالب گیری مواد به شکل بریکت های لانه زنبوری با دستگاه پرس جهت تولید ذغال لانه زنبوری استفاده می شود.

این دستگاه چند منظوره است و  می توانیم قالب ها را برای تولید اشکال و اندازه های مختلف بریکت تغییر دهیم، مانند شکل استوانه ای، شکل مربع، شکل میله، شکل گل و سایر اشکال، که عملکرد دستگاه را تا حد زیادی گسترش می دهد.

خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال مجموعه ای از تجهیزات برای پردازش عمیق پودر ذغال سنگ و پودر ذغال، عمدتا خرد کن ، میکسر، ماشین آلات تشکیل بریکت ذغال فشرده و خشک کن است. از طریق این کارخانه فرآوری ذغال فشرده بریکت، می توانیم پودر ذغال سنگ و پودر ذغال چوب را به بریکت های جامد با اشکال مختلف تبدیل کنیم. می‌توانید از این بریکت‌های ذغال‌سنگ یا ذغال‌چوب  برای کباب‌پزی، سوزاندن دیگ بخار، رستوران‌ها، گرمایش و موارد دیگر استفاده کنید. پیکربندی خط تولید بریکت ذغال فشرده لانه زنبوری را می توان با توجه به نیازهای خاص مشتری سفارشی کرد و خروجی آن 500 کیلوگرم در ساعت تا 2 تن در ساعت است.

 ویژگی های خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال:

بریکت های ذغال فشرده  لانه زنبوری در واقع شکل خاصی از بریکت های ذغال هستند. شکل چنین بریکت ها معمولاً ساختار لانه زنبوری متخلخل است. از مزایای اصلی این بریکت های ذغال فشرده  لانه زنبوری یا ذغال چوب می توان به مساحت سطح زیاد، نفوذپذیری خوب هوا، اشتعال آسان، ارزش سوزی بالا، زمان سوختن طولانی و غیره اشاره کرد.

علاوه بر این، خط تولید ذغال فشرده  لانه زنبوری علاوه بر شکل کلاسیک لانه زنبوری، می تواند با تغییر قالب های مختلف قالب گیری مانند بریکت های لانه زنبوری مربعی، بریکت های ذغال  شش ضلعی و … و تعداد سوراخ ها، بریکت های ذغال سنگ و بریکت های ذغال فشرده با اشکال مختلف تولید کند. روی سطح بریکت های تمام شده را می توان سفارشی کرد، معمولاً 1، 2، 3، 4، 5، 6، 9، 12، 14، 16، 18، 19، 20 و غیره.

دستگاه بریکت ذغال فشرده  لانه زنبوری:

ساختار و اصل خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال ساده است،  چرخش، تغذیه، پانچ، انتقال  تقسیم می شود. همه قسمت ها با یکدیگر همکاری می کنند و عملیات هماهنگ و روان است. ما می‌توانیم قالب‌ها را برای تولید اشکال و اندازه‌های مختلف بریکت‌ها، مانند شکل استوانه‌ای، شکل مربع، شکل میله، شکل گل و سایر اشکال تغییر دهیم، که عملکرد دستگاه را تا حد زیادی گسترش می‌دهد.

مزایای اصلی دستگاه بریکت سازی ذغال فشرده لانه زنبوری :
1- با انواع مختلف، ما 140، 160، 180، 220، 260، 300، و غیره، چندین حالت مختلف برای ارائه ظرفیت های مختلف با توجه به نیاز شما داریم.

2- مواد خام قابل اجرا: مانند پودر زغال سنگ، گرد و غبار زغال سنگ، پودر زغال سنگ، خاکستر زغال سنگ، گنگ زغال سنگ، میدلینگ ها، زغال سنگ قهوه ای، نسیم، سرباره کوره، پودر کک و غیره.

3- قالب ها قابل تنظیم هستند، یک دستگاه می تواند با چندین نوع قالب مختلف، و تغییر قالب ها بسیار آسان است. حتی شما می توانید افکار خود را داشته باشید، ما می توانیم قالب های ایده آل را برای شما بسازیم.

بریکت های خروجی و اشکال دستگاه بریکت ذغال فشرده لانه زنبوری:

1- شکل: اشکال زغال سنگ لانه زنبوری و دستگاه بریکت زغال چوب می تواند گرد، استوانه، مربع، مستطیل، چند ضلعی، شش ضلعی، بخش و غیره متنوع باشد، یا می توانید اشکال ایده آل خود را داشته باشید، ما می توانیم به شما کمک کنیم آن را مطابق نیاز خود بسازید. .

2- اندازه: اندازه نهایی با توجه به شکل و قالب دستگاه است، همچنین می توانید آن را در محدوده خاصی تصمیم بگیرید.

3-ویژگی: بریکت های خروجی با مزایای چگالی بالا، آتش آسان، زمان سوزاندن طولانی و غیر سمی، بدون دود و غیره.

خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال
دستگاه تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال

طبقه بندی خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال:

خط تولیدذغال فشرده  لانه زنبوری فقط نامی برای این فناوری پردازش زغال سنگ است. در واقع، با توجه به مواد اولیه مختلف برای پردازش، پیکربندی خط تولید نیز متفاوت است. به عنوان مثال، خطوط فرآوری پودر زغال سنگ و پودر ذغال فشرده  بسیار متفاوت است. بنابراین می توانیم خط تولید بریکت لانه زنبوری را به خط تولید بریکتذغال فشرده لانه زنبوری و خط تولید بریکت ذغال لانه زنبوری تقسیم کنیم.

خط تولید بریکت ذغال فشرده لانه زنبوری:
کارخانه فرآوری بریکت زغال سنگ عمدتاً از سرباره زغال سنگ، بلوک زغال سنگ، پودر ذغال سنگ و غیره به عنوان مواد خام برای تولید بریکت زغال سنگ استفاده می کند. تجهیزات اصلی خط تولید شامل سیلو، پودر زغال سنگ، میکسر دو محوره، دستگاه پرس بریکت زغال سنگ و خشک کن بریکت می باشد.

سیلو تغذیه اتوماتیک:
این سیلو کوچک عمدتاً برای نگهداری مواد خام زغال سنگ استفاده می شود. سیلو ذخیره سازی همچنین عملکرد تغذیه یکنواخت را دارد که می تواند به طور مداوم مواد اولیه را در لینک کاری بعدی منتقل کند. یک پیچ در پایین سیلو وجود دارد که می تواند به طور کمی مواد را به تسمه نقاله در پایین منتقل کند.

آسیاب ذغال :
آسیاب ذغال برای خرد کردن مواد اولیه و مواد برگشتی مانند زغال سنگ، زغال فشرده، زغال چوب،متریال کلوخه خاکستر زغال  برای خرد کردن و صافی کردن مورد استفاده قرار میگیرد.

مخلوط کن پودر زغال :
میکسر پودر زغال  را می توان برای مخلوط کردن پودر زغال خشک یا مرطوب، پودر زغال سنگ، ماسه ریز و پودر معدنی و سایر مواد استفاده کرد. این می تواند پودر زغال سنگ را به سرعت و به طور یکنواخت مخلوط کند. به دلیل ویسکوزیته کم پودر زغال سنگ، می توانیم هنگام مخلوط کردن پودر زغال، مقدار کمی چسب یا مقدار کمی چسب گیاهی  اضافه کنیم.

دستگاه پرس بریکت زغال سنگ لانه زنبوری:
این دستگاه بریکت تجهیزات اصلی شکل دهی برای پردازش بریکت های لانه زنبوری و ذغال مکعبی و قالبی  است. دستگاه پرس بریکت زغال می تواند از طریق نیروی اکستروژن مکانیکی پودر زغال سنگ مخلوط را به بریکت های ذغال فشرده درون قالب فشار دهد. علاوه بر این، ما می توانیم بریکت های زغال سنگ با اشکال مختلف را با تغییر قالب های این تجهیزات پردازش کنیم.

دستگاه خشک کن بریکت زغال:
خشک کن بریکت زغال سنگ:
پس از پردازش بریکت های زغال سنگ لانه زنبوری، می توانیم بریکت ها را با خشک کردن طبیعی خشک کنیم. یا می توانیم از این دستگاه خشک کن جعبه ای برای خشک کردن سریع بریکت های زغال سنگ استفاده کنیم. دستگاه خشک کن بریکت عمدتاً از پوسته جعبه ای و چرخ دستی تشکیل شده است. چندین لایه سینی را می توان روی چرخ دستی ها قرار داد. ما باید بریکت های ذغال فشرده  را در سینی ها قرار دهیم و سپس آنها را برای خشک کردن در اتاق خشک کن قرار دهیم.

کوره کربنیزاسیون مداوم:
کوره کربنیزاسیون پیوسته در حال حاضر کارآمدترین تجهیزات کربنیزاسیون پیوسته است. کوره کربنیزاسیون می تواند به طور مستقیم بیشتر مواد خام زیست توده را کربن کرده و آنها را خنک و تخلیه کند. دمای کربنیزاسیون کوره کربنیزاسیون پیوسته بین 500 تا 800 درجه سانتیگراد است. خروجی آن بین 800 کیلوگرم در ساعت تا 1000 کیلوگرم در ساعت است.

کوره کربنیزاسیون مداوم:
پودر زغال چوب عمدتاً به سرعت محصول زغال چوب را پس از کربن شدن توسط کوره کربنیزه کردن، پودر می کند. اگر ماده اولیه کربن سازی پوسته برنج و خاک اره باشد نیازی به له شدن ندارد. اما اگر ماده خام کربنی شده مشتری پوسته نارگیل یا خرده چوب باشد، حجم محصول کربنی شده نسبتاً زیاد خواهد بود، بنابراین باید توسط یک خرک کن خرد شود.

خط تولید ذغال فشرده لانه زنبوری با خاک ذغال
دستگاه تولید ذغال فشرده لانه زنبوری

دستگاه آسیاب ذغال:
آسیاب و همزن پودر زغال
مخلوط کن پودر زغال چوب نه تنها وظیفه هم زدن را دارد، بلکه عملکرد خرد کردن بیشتر پودر زغال چوب را نیز دارد. می تواند پودر زغال چوب را ریزتر خرد کند. علاوه بر این، در فرآیند هم زدن پودر کربن، معمولاً باید مقدار مناسبی از بایندر و آب را به مخلوط کن اضافه کنیم تا ویسکوزیته پودر کربن افزایش یابد.

میکسر بایندر:
مخزن اختلاط بایندر عمدتاً برای مخلوط کردن آب و پودر بایندر به طور یکنواخت به نسبت معین استفاده می شود. برای خط تولید بریکت با حجم تولید نسبتاً زیاد، این میکسر بسیار کاربردی است. یک محور همزن در مخزن همزن وجود دارد که توسط یک موتور به حرکت در می آید. حجم پردازش هر دسته از این میکسر 300 کیلوگرم  است. اندازه میکسر را می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی کرد.

مخلوط کن بایندر:
پودر زغال چوب را که به طور یکنواخت هم زده شده است را در قیف دستگاه قالب گیری بریکت لانه زنبوری قرار می دهیم. سپس پودر کربن موجود در قیف به صورت کمی به قالب اکستروژن تزریق می شود تا تحت فشار قرار گیرد تا به اشکال مختلف بریکت های زغال چوب ساخته شود. استفاده از پودر زغال برای ساختن بریکت های لانه زنبوری به شکل شش ضلعی رایج است.

دستگاه پرس بریکت زغال لانه زنبوری:
در کارخانه فرآوری بریکت زغال چوب لانه زنبوری، خشک کن بریکت که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ما نیز این نوع خشک کن جعبه است. راندمان خشک کردن این خشک کن بسیار بالا است و اثر خشک کردن نیز بسیار خوب است. بریکت های زغالی لانه زنبوری خشک شده سطحی صاف و بدون ترک دارند. روش گرمایش این خشک کن بریکت زغالی می تواند گرمایش برقی، گرمایش گاز و گرمایش سوخت جامد را انتخاب کند.

مزایای خط تولید بریکت لانه زنبوری:
خط تولید بریکت زغال سنگ و زغال چوب لانه زنبوری که توسط شرکت مددی  طراحی شده است را می توان سفارشی کرد. کارخانه ما می تواند با توجه به نیازها و بودجه خاص مشتری، برنامه پردازش بریکت زغال سنگ لانه زنبوری مناسب را برای مشتریان ایجاد کند. می تواند اطمینان حاصل کند که مشتریان در تجارت تولید بریکت با کمترین هزینه سرمایه گذاری می کنند.
بریکت های زغال چوب یا زغال سنگ تولید شده توسط کارخانه فرآوری بریکت لانه زنبوری دارای چگالی بالایی هستند و در حین حمل و نقل به راحتی شکسته نمی شوند. علاوه بر این، به دلیل سطح زیاد، چنین بریکت هایی به راحتی مشتعل شده و به خوبی می سوزند. بنابراین تقاضا برای این بریکت لانه زنبوری در بازار همیشه زیاد بوده است.
به عنوان یک تولید کننده قدرتمند، کارخانه ما معمولا دارای مقدار مشخصی از موجودی تجهیزات است. بنابراین، ما می توانیم ترتیبات تحویل به موقع را برای مشتریان تضمین کنیم. علاوه بر این، هر تجهیزاتی در کارخانه ما تحت پوشش دوره گارانتی قرار می گیرد و کارخانه ما نیز خدمات پس از فروش بسیار کاملی برای اطمینان از تجربه مشتری دارد.

بریکت های ذغال فشرده لانه زنبوری در واقع شکل خاصی از بریکت های ذغال هستند
بریکت های ذغال فشرده لانه زنبوری در واقع شکل خاصی از بریکت های ذغال هستند

دستگاه تولید زغال فشرده

http://www.companymadadi.ir

http://www.blackcoal.ir

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره