خط تولید زغال فشرده با خاک زغال

زغال تولید شده با خاک زغال

خط تولید زغال فشرده با خاک زغال:

خط تولید زغال فشرده با خاک زغال  خط فرآوری کامل بریکت، بسته بندی و خشک کردن بریکت زغالی قلیان می باشد. ماشین آلات اصلی این خط شامل دستگاه بریکت ذغال قلیان (دستگاه پرس ذغال قلیان)، دستگاه دسته بندی و بسته بندی زغال و دستگاه خشک کن زغال بریکت می باشد. این کارخانه تجاری فرآوری بریکت زغال سنگ قلیان با هزینه نیروی کار کمتر بسیار کارآمد است و بسیاری از کشورهای اروپایی آن را با قیمت های مناسب برای تولید زغال صنعتی قلیان خریداری می کنند .

تولید زغال فشرده با خاک زغال

اجزای اصلی خط تولید زغال با خاک زغال قلیان:
دستگاه بریکت زغال قلیان معمولی/ دستگاه پرس زغال قلیان
برای ساخت بریکت های ذغالی قلیان، هم ذغال قلیان مکعبی و هم ذغال قلیان قرص گرد، ما ماشین آلات مددی می توانیم انواع مختلفی از دستگاه های بریکت سازی را برای شما تهیه کنیم و شما می توانید بر اساس نیاز تولیدی خود، یک دستگاه خوب را انتخاب کنید. ماشین آلات بریکت زغال سنگ قلیان که معمولاً به فروش می رسد عمدتاً انواع زیر هستند:

1-دستگاه پرس زغال قلیان  مکعبی با خاک زغال:
این دستگاه تولید زغال فشرده با خاک زغال دستگاه پرس پودر زغال نیز نامیده می شود که می تواند انواع زغال یا پودر زغال را به شکل بریکت درآورد و اشکال مورد علاقه مشتریان استوانه، مربع و شش ضلعی است. این دستگاه بریکت یک نوع دستگاه زغال‌سازی چند منظوره است که می‌تواند هم بریکت زغالی قلیان و هم بریکت زغالی BBQ را بسیار کارآمد بسازد. هنگام استفاده از این دستگاه زغال برای ساخت زغال قلیان مکعبی، کاربر باید آن را با یک دستگاه برش اتوماتیک که دارای یک تیغه برش دوار برای برش میله های زغال چوب بلند به صورت بریکت های مکعبی کوچک از طریق چرخش مداوم آن است، تطبیق دهد.

1.2- دستگاه تولید بریکت های گرد/مربع هیدرولیک:
این نوع دستگاه زغال فشرده را می توان هم از نوع هیدرولیک و هم با نوع مکانیکی طراحی کرد. دستگاه بریکت زغال سنگ قلیان هیدرولیک از یک سیستم پرس هیدرولیک ویژه استفاده می کند که می تواند پودر زغال چوب به خوبی مخلوط شده را به قرص های گرد فشار دهد. راندمان کاری بالایی دارد و می تواند حدود 15000-2700 قطعه در ساعت از بریکت قلیان بسازد.

متفاوت از این نوع هیدرولیک، دستگاه پرس بریکت های نوع مکانیکی قدرت انتقال مکانیکی را برای فشار دادن پودر زغال چوب به بریکت ها اتخاذ می کند. پس از بریکت کردن، قرص‌های زغال‌سنگ تمام‌شده برای جمع‌آوری نیروی کار به سمت نوار نقاله خودکار هدایت می‌شوند. شکل بریکت را می توان با این دو نوع دستگاه زغال قلیان به اشکال مختلف سفارشی کرد، مانند گرد، مربع، شکل قلب، شش گوش، حروف و غیره.

زغال فشرده تولید شده با خاک زغال

1.3- دستگاه بریکت قلیان با خاک زغال:
این دستگاه جدیدترین دستگاه پرس  ما است که توسط ماشین آلات مددی ساخته شده است و به محض عرضه در بازار مورد تحسین بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. بسیار کارآمد است و می تواند در خطوط تولید با ماشین های دیگر خودکار شود. قسمت اصلی دستگاه پرس زغال قلیان از مجموعه ای از سازه های دیسکی با قالب هایی تشکیل شده است که می توانند با سرعت بالا بچرخند. هنگامی که دستگاه کار می کند، پودر کربن را می توان به سرعت اکسترود کرد و در هنگام عبور از ساختار روی سینی مربوطه انداخت.

2- دستگاه خشک کن بریکت زغال فشرده  مخصوص قلیان / تجهیزات خشک کن مداوم:
ما دو نوع دستگاه زغال خشک کن طراحی کردیم: زغال خشک کن تسمه مشبک و اتاق خشک کن کارآمد که می تواند انواع بریکت های زغالی مانند زغال BBQ، توپ زغالی یا زغال سنگ و زغال قلیان را خشک کند. نوع تسمه مشبک دستگاه خشک کن، تجهیزات خشک کن مداوم است و روش گرمایش آن می تواند برق، زغال سنگ، گاز قابل احتراق و غیره باشد. و اتاق خشک کن با طراحی جدید عمدتاً برای خشک کردن بریکت های زغال چوب به صورت دسته ای است. هر دوی این دو نوع دستگاه خشک کن را می توان برای خشک کردن سایر مواد مانند داروهای گیاهی، میوه ها و سبزیجات استفاده کرد.

کوره صنعتی زغال

3-دستگاه مرتب سازی  زغال فشرده با خاک زغال قلیان:
این دستگاه سورت را می توان به طور گسترده در خط بسته بندی زغال قلیان برای مرتب سازی بریکت ها با هم برای بسته بندی سریع استفاده کرد. این تجهیزات عمدتاً از دو بخش تشکیل شده است: بخش تغذیه و دستگاه توزیع خودکار. هنگامی که قرص های زغال سنگ قلیان را در بشقاب تغذیه قرار می دهند، با سرعت یکنواخت به بالا منتقل می شوند. در طول فرآیند حمل و نقل، کارگران می توانند بریکت های شکسته شده را از صفحه تغذیه جدا کنند. سپس دستگاه توزیع خودکار این دستگاه سورتینگ 10 عدد از بریکت های قلیان را به صورت گروهی برای بسته بندی برای هر دسته توزیع می کند. تعداد بریکت های زغال چوب برای هر گروه قابل تنظیم است.

4- دستگاه بسته بندی اتوماتیک زغال فشرده  مخصوص قلیان/قلیان:
این نوع افقی دستگاه بسته بندی تجهیزات چند منظوره برای بسته بندی انواع مواد است. هنگام کار می تواند با دستگاه آب بندی مطابقت داشته باشد. این دستگاه بسته بندی زغال چوب دارای مزایای درجه بالای اتوماسیون، تغذیه و تخلیه خودکار، بهره برداری و نگهداری آسان است. پس از بسته بندی، محصولات زغال سنگ قلیان را می توان توسط کارگران در جعبه های بزرگ برای جابجایی آسان جمع آوری کرد.

 

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره