دستگاه تولید ذغال فشرده از خاک اره

دستگاه تولید ذغال فشرده از خاک اره:

تولید ذغال فشرده از خاک اره:

برای لذت بردن کامل از کباب دو عامل مهم لازم است. یکی از اینها حلقه دوستان برای مهمانی های سرگرم کننده و البته یک زغال فشرده با کیفیت برای طعمی فراموش نشدنی است، زیرا یک ذغال  خوب همیشه در لیست نیازهای یک کباب خوشمزه رتبه اول را دارد. ذغال با کیفیت برابر است با مهمانی های خوشمزه و به یاد ماندنی خواهد شد.

دستگاه زغال فشرداز خاک اره را اکسترودر یا خط تولید مردونی نیز می نامند. فروشنده باید درصد مواد اولیه مصرفی در دستگاه زغال سازی خاک اره را به خریدار این خط تولید اعلام کند. اگر خریدار متوجه هیچ یک از این عناصر نشود، محصول درجه یک تولید نخواهد شد. بنابراین قبل از خرید دستگاه زغال فشرده از خاک اره ، ببینید آیا می توانید مواد اولیه لازم مانند پوست گردو، پوست بادام، خاک اره، خاک زغال و غیره را تامین کنید.

بریکت بعداز تولید باید جهت کربن شدن به کوره هدایت گردد.
بریکت فشرده از خاک اره به کوره جهت کربن شدن

انواع مختلف ذغال فشرده در بازار:

انواع مختلفی از ذغال فشرده در بازار موجود است. با این حال، هنگامی که به دنبال بهترین ذغال هستید، اکثر دوستداران ذغال باربیکیو، ذغال بلوط ،ذغال لیمو و ذغال فشره یا ذغال فشرده حبه ای را انتخاب می کنند. بسیاری از دوستداران ذغال فشرده را قبول دارندچون که مناسب ترین برای کباب کردن است، از نظر کیفیت رتبه اول را دارد.

تولید ذغال فشرده از خاک اره و متریال سلولوزی ماندد پوست خشک فندق و گردو
ذغال فشرده با خاک اره و پوست خشک گردو

منابع خاک اره کشور:

خاک اره به وفور و زیاد  تقریباً در همه جای کشور ما قابل دسترس هست .
منابع خاک اره وسیع زیادی به خصوص در منطقه شمال کشور و شمال غرب و جنوب غرب کشور  و مناطق شمال شرقی و شمال غربی وجود دارد.

معملا کارخانه تولید ام دی اف و کارگاه هایی که از دستگاه سی ان سی جهت منبت کاری و خراتی و کارگاه هایی که پوشال تولید میکنند به مقداری زیادی خاک اره با قیمت ارزان جهت تولید ذغال فشرده از خاک اره می توانید خریداری کنید.

از  خاک اره  در بسیاری از مناطق استفاده می شود در تولید ذغال فشرده  نیز استفاده می شود. خاک اره زغال فشرده که هم به راحتی در دسترس است و هم مقرون به صرفه است،  ذغال فشرده برای برای کباب‌پزی ضروری است. زغال فشرده  مورد استفاده در قلیان سازی نیز یکی از بهترین ها برای مهمانی های ذغال فشرده از خاک اره  است. مهمترین دلیل ارجحیت ذغال فشرده که از نظر قیمت و کارایی دوستداران را خشنود می کند، مقرون به صرفه بودن آن است. علاوه بر مقرون به صرفه بودن، این واقعیت که به راحتی می سوزد، جلسات دلپذیر ب و لحظات شاد دور هم جمع شدن با دوستان را از تبدیل شدن محافل گرم و صمیمی می نجامد. 

تولید بریکت فشرده و محکم در دستگاه تولید ذغال فشرده از خاک اره
دستگاه تولید ذغال فشرده از خاک اره

ذغال فشرده مکعب قلیان :

خاک اره درجه یک  منابع از مواد خام طبیعی برای تولید زغال  فشرده قلیان است و به عنوان مثال پوسته نارگیل  پوسته گردو ، پوسته فندق ، پوسته پسته با درصد بیشتر خاک اره مخلوط گردیده است. زغال چوب مکعبی قلیان درجه یک ما از زغال 100٪ پوسته متریال طبیعی  خالص ساخته شده است.

ذغال فشرده قلیان  ما بسیار متراکم، درجه حرارت بالا، قدرت سوزاندن عالی است و به لطف ماهیت پوسته نارگیل، پوست خشک گردو ، پوست خشک فندق و سایر متریال سلولوزی با گرمای پایدار مدت بیشتری می سوزد. این معمولاً انتخاب مشتریان است زیرا زغال قلیان ما بی بو است و خاکستر کمتری دارد.

ذغال فشرده درجه یک تولید شده از خاک اره
ذغال فشرده درجه یک مخصوص قلیان
ذغال فشرده تولید شده از خاک اره
تولید ذغال فشرده مخصوص قلیان 

https://companymadadi.ir/

https://www.aparat.com/v/LsIF4

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره