دستگاه تولید زغال باربیکیو

زغال باربیکیو تولید شده با خاک زغال می باشد

دستگاه تولید زغال باربیکیو:

دستگاه تولید زغال  باربیکیو نوعی تجهیزات مکانیکی است که مواد پودری را به اشکال مختلف بریکت جامد فشرده می کند. معمولاً از دستگاه بریکت زغال سنگ یا توپ زغال سنگ عمدتاً برای فشار دادن زغال سنگ و پودر زغال سنگ به بریکت های توپی استفاده می شود.

علاوه بر این، مواد پودری با رطوبت کم مانند ریز سنگ آهن، گرد و غبار فلز، کربن سیاه، گرد و غبار چدن، مقیاس آسیاب، ریزه سنگ منگنز، پودر فلوریت، پودر گچ، پودر فروسیلیکون، آلیاژ نیکل، خاکستر کوره بلند، گرد و غبار مبدل. ، پودر ماسه دریا و انواع پودر معدنی را نیز می توان توسط دستگاه پرس زغال BBQ به صورت بریکت با شکل خاصی پرس کرد.

ویژگی های اساسی دستگاه پرس توپ زغالی BBQ:

ظرفیت تولید: 1-50 تن در ساعت

مواد مورد نیاز: خاک زغال با درصد خلوص کربن بدون ناخالصی 90 درصد و اندازه 5 میلی متر و رطوبت بین 7٪ و چسب زغال 2% است.

زمینه های کاربرد: عمدتاً در صنایع زغال سنگ، شیمیایی و سایر صنایع استفاده می شود.

مواد قابل استفاده: خاک زغال چوب ،پودر زغال سنگ، پودر زغال سنگ آبی، پودر کک، پودر زغال سنگ، پودر سنگ آهن، پودر آلومینیوم، پودر آهن و سایر مواد پودری می باشد.

خط تولید شامل دستگاه های زیل می باشد:

1-دستگاه آسیاب 

2-دستگاه سرند 

3-دستگاه همزن چسب زغال با آب

4-دستگاه میکسر 12 پره 

6-دستگاه انتقال دهنده 

7-دستگاه پرس باربیکیو

8-دستگاه بسته بندی زغال باربیکیو 

فروش دستگاه تولید زغال باربیکیو:

زغال سنگ پودری یا زغال چوب یا خاک زغال برای حمل و نقل و استفاده بسیار ناخوشایند است و باعث آلودگی محیطی می شود. استفاده از زغال چوب یا بریکت های زغال سنگ می تواند آلودگی گرد و غبار را کاهش دهد و ظرفیت حمل و نقل را کاهش دهد و دشواری حمل و نقل را کاهش دهد.

دستگاه پرس بریکت گلوله زغال سنگ bbq به طور گسترده در قالب گیری زغال سنگ و زغال چوب پودر شده، مواد دیگ بخار، مواد نسوز، مواد پزشکی و مواد متالورژی مدنی استفاده می شود.

دستگاه بریکت زغال BBQ یکی از تجهیزات رایج پرس و شکل دهی مواد در بازار در حال حاضر است. بریکت های زغالی یا زغال سنگ می توانند با تغییر با قالب های خاص مانند بیضی، بالش، گرد، تخم مرغ، توپ، ستون و مربع شکل های مختلفی داشته باشند.

ما همچنین می توانیم شکل را برای مشتریان خود سفارشی کنیم. پس از بریکت کردن می توان از بریکت زغال و بریکت زغال برای کباب پز، گرمایش عمرانی، قلیان کشیدن، تولید صنعتی و … استفاده کرد.

ساختار دستگاه پرس زغال BBQ:

1. قسمت تغذیه. بخش تغذیه دستگاه تولید زغال باربیکیو  کباب عمدتاً برای دستیابی به تغذیه کمی است تا اطمینان حاصل شود که مواد می توانند به طور مساوی وارد جفت غلتک دستگاه شوند. دستگاه تغذیه پیچ توسط یک موتور تنظیم کننده سرعت الکترومغناطیسی هدایت می شود و توسط یک قرقره تسمه و یک کاهنده کرم چرخانده می شود تا پودر کربن و سایر مواد را وارد ورودی اصلی تغذیه کند.

با توجه به ویژگی‌های گشتاور ثابت موتور تنظیم‌کننده سرعت الکترومغناطیسی، زمانی که میزان فشار دادن فیدر پیچ با مقدار مواد مورد نیاز میزبان برابر است، می‌توان فشار تغذیه ثابتی را برای تثبیت کیفیت بریکت‌های زغالی حفظ کرد. اگر مقدار تغذیه بیش از حد زیاد باشد، دستگاه تغذیه دستگاه بار الکتریکی بیش از حد دارد. اگر مقدار تغذیه خیلی کم باشد، بریکت های زغال چوب به راحتی تشکیل نمی شوند. بنابراین، تکنیک های عملیات ماهر شرط مهمی برای اطمینان از تولید طبیعی زغال سنگ bbq است.

2. بخش انتقال. سیستم محرک اصلی دستگاه زغال bbq یک موتور – مثلث تسمه – کاهنده – چرخ دنده باز است. موتور اصلی توسط یک موتور تنظیم کننده سرعت الکترومغناطیسی کار می کند که از طریق یک کوپلینگ پین از طریق یک قرقره تسمه و یک کاهنده دنده استوانه ای به محور محرک منتقل می شود. شفت محرک و محور محرک عملکرد همزمان را از طریق چرخ دنده های باز تضمین می کنند. یک دستگاه هیدرولیک در پشت صندلی یاتاقان غیرفعال نصب شده است. دستگاه حفاظت هیدرولیک از یک پمپ هیدرولیک برای هدایت روغن پرفشار به داخل سیلندر هیدرولیک استفاده می کند تا باعث شود پیستون جابجایی محوری ایجاد کند. اتصال جلوی میله پیستون بر روی صندلی یاتاقان قرار می گیرد تا نیازهای فشار تولید را برآورده کند.

3. قسمت تشکیل دهنده دستگاه تولید زغال باربیکیو و قسمت تشکیل توپ غلطک  دستگاه پرس توپ زغالی عمدتاً به قسمت میزبان اشاره دارد و قسمت اصلی آن غلتک است. هنگامی که مواد زیادی بین دو غلتک فشار وارد می شود یا یک بلوک فلزی وارد می شود، میله پیستون سیلندر هیدرولیک بیش از حد بارگذاری می شود، پمپ هیدرولیک متوقف می شود، باتری تغییر فشار را بافر می کند، دریچه سرریز به روغن برگشتی باز می شود. ، و میله پیستون حرکت می کند. این موقعیت شکاف بین غلتک های فشار را افزایش می دهد تا اجسام سخت از غلتک های فشار عبور کنند و سیستم به حالت عادی باز می گردد که می تواند غلتک های فشار را از آسیب محافظت کند.

اصل کار دستگاه بریکت زغالی باربیکیو:

از نظر ساختاری، دستگاه زغال سنگ bbq به طور عمده به بخش تغذیه، بخش رانندگی و بخش تشکیل تقسیم می شود. بخش تغذیه عمدتاً برای دستیابی به تغذیه کمی است تا اطمینان حاصل شود که مواد به طور مساوی در فضای غلتکی دوتایی قرار دارند. دستگاه تغذیه پیچ توسط موتور تنظیم کننده سرعت الکترومغناطیسی هدایت می شود و توسط قرقره تسمه و کاهنده کرم به حرکت در می آید تا مواد فشرده شده را به داخل ورودی فشار دهد.

شفت محرک و محور محرک قسمت محرک به طور همزمان از طریق دنده باز کار می کنند. قسمت شکل دهنده عمدتاً به قسمت هسته ای به نام غلتک این دستگاه اشاره دارد که یک ساختار غلتکی دوتایی است. یک دستگاه هیدرولیک در پشت صندلی یاتاقان غیرفعال وجود دارد.

مزایای کاربرد دستگاه پرس توپ زغالی bbq:

دستگاه زغال BBQ دارای فشار شکل دهی بالا، چرخش قابل تنظیم دستگاه اصلی و دستگاه حفاظت هیدرولیک است.
الیاژ دستگاه پرس باربیکیو طوری ساخته شده است که در مرور زمان دچار سایش و خوردگی و ترک خوردگی نمی شود.
دستگاه تولید زغال باربیکیو  دارای ظرفیت تولید بالا، نگهداری و کارکرد ساده و عدم آلودگی گرد و غبار در فرآیند تولید می باشد.

تولید زغال باربیکیو با خاک زغال منحصر به زغال کبابی می باشد
تولید زغال باربیکیو در اشکال هندسی

 

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره

https://www.aparat.com/v/Ee4bf