دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره

دستکاه تولید زغال فشرده از خاک اره:
1-تولید ماشین آلات زغال فشرده از خاک اره:

بریکت های زیست توده تولید شده حرارتی را می توان عمدتاً به عنوان سوخت استفاده کرد. و این سوخت های زیست توده جامد اغلب در دیگهای بخار، رستوران ها، شومینه ها و سایر تجهیزات گرمایشی استفاده می شوند. تولید در مقیاس بزرگ بریکت خاک اره باید به یک کارخانه کامل فرآوری بریکت، با خروجی بین 500 کیلوگرم در ساعت و 2 تن در ساعت باشد.

دستگاه زغال ساز که به خط تولید زغال نیز معروف است از چندین دستگاه تشکیل شده است. ابتدا مواد اولیه را با استفاده از دستگاه خردکن چوب به خاک اره با قطر کمتر از 5 میلی متر تبدیل می کنند. سپس خاک اره با استفاده از نوع چرخشی خشک کن خاک اره برای کاهش رطوبت خشک می شود. در مرحله بعد، مواد با استفاده از دستگاه بریکت شکل داده می شود. در نهایت برای کربونیزاسیون در کوره کربنیزاسیون قرار می گیرد.

این سری از ماشین‌های کربن‌سازی زیست‌توده می‌توانند شاخه‌های چوب، خاک اره، پوسته برنج، پوسته نارگیل، کاه، بامبو، پوسته هسته و سایر مواد زائد زیست‌توده را به زغال چوب پردازش کنند. و فرآورده های زغالی می تواند زغال قلیان یا قلیان، زغال باربیکیو، زغال لانه زنبوری و انواع بریکت زغالی باشد.

کارخانه مددی ماشین آلات زغال فشرده زیست توده را می سازد و می فروشد. آنها می توانند کارخانه های زغال چوب را سفارشی کنند و راه حل های فرآوری را با قیمت های خوب به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه دهند.

در این روش تولید زغال فشرده خاک اره چوب متریال اصلی جهت تولید زغال فشرده می باشد.

در این سیستم تولید از ماشین آلات زیل جهت تولید زغال فشرده از خاک اره استفاده میشود .خط تولید بریکت های خاک اره چوب صنعتی عمدتاً خاک اره یا پوسته برنج را در دماهای بالا و فشار بالا به سوخت زیست توده حرارتی اکسترود می کند. این کارخانه پردازش بریکت خاک اره چوب، خشک کن خاک اره و دستگاه بریکت خاک اره است.

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره
در روش تولید زغال فشرده از خاک اره 80 درصد خاک اره با 10 درصد خاک زغال و 10 درصد مواد سلولوزی مانند پوست گرده مخلوط می گردد.

2-ماشین آلات تولید زغال فشرده از خاک اره به شرح زیل می باشد:

1-دستگاه آسیاب

2-دستگاه سرند

3-دستگاه خشکن دوار یا خشکن سینوسی

4-دستگاه مکنده توربینی

5-دستگاه سیکلن گریز از مرکز

6-دستگاه اکسترودر بریکت ساز

7-دستگاه کوره صنعتی

3-چگونه زغال فشرده تولید کنیم؟

تجهیزات پردازش زغال چوب صنعتی برای نوسازی تولید زغال چوب ضروری است. خطوط مختلف تولید زغال چوب و راه‌حل‌های فرآوری، کارایی را برای بسیاری از پردازنده‌ها افزایش داده و مزایای قابل‌توجهی ایجاد کرده است.

خط تولید زغال چوب یک اصطلاح کلی برای مجموعه ای از تجهیزات پردازش زغال فشرده است. ما می توانیم انواع مختلفی از زغال چوب را با تنظیم عملکرد و راه اندازی ماشین آلات زغال سازی تولید کنیم. این نوع شامل ذغال طبیعی ، ذغال توده ای ، ذغال گردان ، ذغال فشرده قلیان مکعب ، ذغال بار کباب ، ذغال سنگ لانه زنبوری و ذغال شش ضلعی است.

4-تعریف ماشین های زغال فشرده از خاک اره :

ماشین های زغال چوب معمولاً شامل ماشین های تک زغالی و خطوط کامل پردازش می شوند. صرف نظر از مقیاس کارخانه‌های زغال‌سنگ که توسط زغال‌سازها باز می‌شوند، معمولاً برای تکمیل تولید نیاز به استفاده از تعداد معینی ماشین‌های زغالی دارند.

به عنوان مثال دستگاه خاک اره، خشک کن خاک اره، دستگاه بریکت پینی کی، آسیاب پودر زغال کلوخه، دستگاه تشکیل بریکت زغال و زغال، دستگاه خشک کن بریکت زغال و ذغال و غیره که همگی نقش مهمی در فرآیند تولید زغال دارند.

5-تامین کننده خط تولید بریکت زغال فشرده:

بریکت های زغالی مواد ایده آلی برای گرمایش در زمستان است، همچنین می توان از آن در انواع رستوران ها و کارخانه های تولید تجهیزات فولادی استفاده کرد.

خط تولید ماشین ذغال سنگ انواع تجهیزات ذغال سنگ ترکیبی کوتاه است. تجهیزات اصلی خط تولید دستگاه ذغال شامل یک سنگ شکن ، خشک کن ، دستگاه بریکت و کوره کربن سازی است.

مواد اولیه برای ساخت ذغال می تواند خاک اره ، پوسته برنج ، پوسته میوه ، نی ، شاخه ها ، ضایعات و سایر مواد زیست توده باشد. رطوبت مواد اولیه باید کمتر از 12 ٪ باشد. مساحت تولید خط تولید ماشین آلات زغال چوب باید بیش از 50 متر مربع باشد، ارتفاع باید بیش از 4 متر باشد.

6-مواد اولیه برای ساخت ذغال:

زغال سنگ طبیعی: انواع بلوک های چوبی، بخش های کنده درخت، شاخه های کوچک و کاه. مانند بلوط، چوب های سخت، راش، کاج، سنجد، بامبو، ساقه پنبه و … بسیاری از ضایعات کشاورزی و جنگلداری مانند کاه، ساقه ذرت، پوست بادام زمینی، بلال ذرت، پوست برنج، پوسته هسته خرما، پوست نارگیل و غیره. همچنین می تواند به عنوان مواد اولیه برای فرآوری زغال چوب استفاده شود.

زغال قلیان و قلیان: پوست نارگیل و درختان میوه بهترین مواد اولیه هستند.

زغال کباب: پوسته برنج، چوب های سخت، پوسته نارگیل و غیره.

زغال فشرده مرغوب از خاک اره
زغال فشرده را در کارتن های 9 کیلوگرمی کاملا منظم برش داده و بسته بندی کنید.

7-اصل تولید دستگاه زغال سازاز خاک :

نوع خرد کن چوب را می توان با توجه به اندازه ماده اولیه و رطوبت مورد نیاز برای کربن سازی انتخاب کرد. خشک کن و دستگاه بریکت خاک اره، ماشین آلات اختصاصی برای تولید زغال چوب هستند. خشک کن را می توان با توجه به مواد اولیه، رطوبت خشک و الزامات تولید به ماشین های خشک کن جریان هوا و ماشین های خشک کن چرخشی تقسیم کرد.

این دو نوع خشک کن دارای مزایای تغذیه خودکار هستند، خروجی دود مواد را کانالیزه نمی کند، خروجی مواد پاشش نمی کند. دستگاه بریکت با قابلیت کنترل خودکار دما می تواند فشردگی میله های زیست توده را در هر زمان تنظیم کند تا از کیفیت میله ها بیشتر اطمینان حاصل شود. زغال چوب تولید شده توسط تجهیزات تولید ماشین زغال چوب دارای چگالی بزرگ، اندازه کوچک، قابلیت اشتعال خوب است، می تواند جایگزین هیزم و سوزاندن زغال سنگ شود.

8-ویژگی های کارخانه تولید زغال فشرده از خاک اره:

1-کل فرآیند تولید زغال چوب خط تولید دستگاه زغال سنگ انجام شده است درمان ضد هوا و ضد گرد و غبار انجام شده است، باعث آلودگی دود و گرد و غبار به محیط نمی شود، می تواند محیط کار خوب را تضمین کند و به طور موثر از محیط زیست محافظت کند، که همچنین می تواند حفاظت از محیط زیست را ارتقا دهد. و صرفه جویی در انرژی تولید زغال چوب.

2- خط پردازش زغال چوب می تواند تولید خط مونتاژ زغال چوب ماشینی را تحقق بخشد، نیروی کار را صرفه جویی کند و شدت کار را کاهش دهد، راندمان تولید زغال چوب را تا حد زیادی بهبود بخشد، همچنین ظرفیت تولید را بهبود بخشد، مزایای اقتصادی را برای تولید کنندگان بهبود بخشد.

3- ترکیبی از کل مجموعه دستگاه زغال ساز برای فروش می تواند به طور جامع با توجه به نوع مواد، اندازه و رطوبت خشک مواد اولیه و همچنین نیازهای تولید و نیازهای خروجی مشتریان تجهیز و مونتاژ شود. پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف تا حد زیادی آسان و منعطف است.

9-نوع خروجی اصلی کارخانه فرآوری زغال چوب:

زغال فشرده خروجی اولیه دستگاه ساخت انواع زغال چوب ترکیبی تجهیزات کوتاه است. تجهیزات اصلی خط تولید بریکت زغالی شامل سنگ شکن، خشک کن، دستگاه بریکت و کوره کربنیزاسیون می باشد.

زغال فشرده ماشینی تولید شده توسط خط تولید زغال چوب به تدریج جایگزین زغال فشرده سوزاننده اصلی مردم می شود، اجازه می دهد هزینه های تولید مردم بسیار کاهش یابد، سود تولید تا حد زیادی دو برابر شود. کارخانه فرآوری زغال چوب انواع زغال چوب ترکیبی تجهیزات کوتاه است. تجهیزات اصلی خط تولید زغال شامل سنگ شکن، خشک کن، دستگاه بریکت خاک اره و کوره کربنیزاسیون می باشد. خطوط تولید زغال چوب مواد خام می تواند خاک اره، پوسته برنج، پوسته میوه، کاه، کنده، شاخه، ضایعات و مواد دیگر باشد. رطوبت مواد اولیه باید کمتر از 12 درصد باشد. مساحت تولید خط تولید زغال باید بیش از 50 متر مربع باشد، ارتفاع آن بیش از 4 متر باشد.

زغال فشرده مرغوب تولید شده از خاک اره
بعداز تولید بریک خاک اره بریکت را داخل کوره صنعتی وارد شده و فرایند زغال شده انجام می گردد.

برسی لینک های مربوط به دستگاه زغال:

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره

https://www.aparat.com/v/LsIF4

دستگاه تولید زغال فشرده

کوره صنعتی زغال