دستگاه تولید زغال فشرده از خاک زغال

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک زغال

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک زغال:

دستگاه بریکت فشرده که به نام دستگاه اکسترودر زغال و زغال قالبی یا زغال اکسترود غالب از خاکستر زغال و دستگاه تولید بریکت زغال نیز شناخته می شود که تجهیزات ویژه تولید بریکت است. سازندگان بریکت زغال پایه، پایه یاتاقان، شفت مارپیچ، پورت تخلیه و قالب های اکسترود تشکیل شده اند.
دستگاه بریکت زغال پودر زغال چوب پودر شده آماده شده را به شکل از پیش تعیین شده فشرده می کند. این بریکت ها با استفاده از دستگاه های اکستروژن و برش پیچ دارای نقاط قوت خاصی هستند.
دستگاه اکسترودر بریکت زغال به طور گسترده ای برای قالب گیری پودر زغال سنگ، خاک زغال سوزانده شده چوب، گنگ زغال فشرده، لیگنیت، آنتراسیت، پودر آهن، پودر آلومینیوم و سایر مواد خام استفاده می شود. و اغلب با میکسر  چرخ و دستگاه برش بریکت استفاده می شود و تجهیزات رایج در خط تولید بریکت زغال سنگ است.

کاربرد دستگاه بریکت زغال:

دستگاه بریکت زغال سنگ یا زغال سنگ به طور گسترده ای در صنایع شیمیایی، ذوب، گاز، سرامیک، نیروگاه حرارتی، کارخانه کود آمونیاک و سایر صنایع استفاده می شود، همچنین به طور گسترده در خط تولید زغال سنگ استفاده می شود.

دستگاه تولید بریکت زغال سنگ یا زغال چوب عمدتاً مواد زغال سنگ پودر شده را که توسط سنگ شکن زغال سنگ خرد شده و توسط دستگاه آسیاب چرخ به هم زده شده است را به یک نوار زغال سنگ به شکل خاصی فشرده می کند.

قالب های مختلفی در خروجی دستگاه بریکت زغال سنگ وجود دارد که با توجه به نیازهای خاص می توان آنها را به دلخواه تغییر داد و برای بارگیری و تخلیه بسیار راحت است.

دستگاه اکسترود زغال چوب را می توان برای فشار دادن قالب های مختلف بریکت با جایگزینی قالب های همسان استفاده کرد. مشتریان می توانند یک دستگاه کامل با انواع قالب ها خریداری کنند، سپس دستگاه می تواند چند منظوره باشد و مشتریان می توانند سرمایه خود را ذخیره کنند.

ما همچنین می‌توانیم انواع دیگری از دستگاه‌های بریکت زغالی را ارائه دهیم که می‌توانند بریکت‌های زغالی لانه زنبوری یا زغال‌سنگ، بریکت‌های زغالی قلیان یا قلیان مکعبی یا گرد و بریکت‌های زغالی bbq را تولید کنند. این دستگاه بریکت زغالی تجاری اغلب در کارخانه های فرآوری زغال چوب در اندازه های مختلف برای تولید محصولات زغالی با مشخصات مختلف مانند زغال باربیکیو و زغال قلیان استفاده می شود.

شکل کروی ، شکل مثلث، شکل چهار ضلعی، شکل الماس و سایر سبک های قالب ماشین بریکت زغال سنگ وجود دارد که می تواند با توجه به نیاز مشتری سفارشی شود.

عملکرد صاف، سر و صدای کم، سایش کم و عمر طولانی. خروجی بالا، مصرف انرژی کم، عملکرد بالا، استحکام محصول نهایی بالا می باشد.

ورق فولادی بدنه از ورق فولادی استاندارد ملی ساخته شده است که باعث بهبود طول عمر کل دستگاه، تسهیل تعمیر، کاهش مصرف، تضمین عملکرد ایمن و قابل اعتماد و تضمین کیفیت می شود.

لوازم جانبی اصلی دستگاه بریکت زغال سنگ ریمر است. ریمر از آلیاژی ساخته شده است که مقاوم در برابر سایش، بادوام، کارآمد و صرفه جویی در انرژی است و به طور گسترده استفاده می شود.

این تجهیزات در ساختار ساده، کارکرد ساده و اندازه کوچک هستند که باعث کاهش مساحت اشغال شده و صرفه جویی در سرمایه گذاری می شود.

ماشین آلات خط تولید زغال فشرده از خاک زغال:

دستگاه آسیاب

دستگاه سرند

دستگاه میکسر

دستگاه همزن

دستگاه فشرده ساز زغال فشرده

دستگاه پرس باربیکیو

دستگاه برش زغال

دستگاه خشکن سالونی ماکرویو

دستگاه بسته بندی زغال

ساختار اصلی دستگاه تولید بریکت زغال فشرده از خاک زغال:

تیغه پیچ و سر دستگاه بریکت زغال فشرده از مواد آلیاژ ریخته گری مقاوم در برابر سایش بالا ساخته شده است که می تواند عمر مفید این قطعات سایش را 3 تا 4 برابر افزایش دهد.کل پایه در دستگاه بریکت زغال استفاده می شود، تمام قطعات دستگاه در یک سطح نصب شده است و کار پایدار و قابل اعتماد است.موتور و کاهنده انتقال انعطاف پذیر تسمه را اتخاذ می کنند، هنگامی که بار کاری بیش از حد بارگذاری می شود، لغزش تسمه می تواند به خوبی از موتور و سایر ماشین آلات محافظت کند و ایمنی کار دستگاه را بهبود بخشد.

فروش دستگاه اکسترودر بریکت زغال سنگ:

این دستگاه بریکت زغالی قطعه ای از تجهیزات سازگار با محیط زیست است که می تواند با استفاده از زغال سنگ یا پودر زغال، بریکت های زغال سنگ و زغال چوبی با کیفیت با اشکال مختلف بسازد.

این دستگاه بریکت زغالی برای ساخت بریکت زغالی قلیان یا قلیان با کارایی بالا بسیار کاربردی است. شکل های نهایی زغال چوب یا بریکت های زغال سنگ می تواند گرد، مربع، شش ضلعی، کونکونکس و غیره باشد.

ما همچنین می توانیم قالب های مختلف را با توجه به نیاز مشتریان برای شما سفارشی کنیم. علاوه بر این، طول بریکت های زغال چوب نیز قابل تنظیم است که به خواسته های واقعی مشتریان ما بستگی دارد.

غالب دستگاه اکسترودر خاک زغال
قالب های تولید زغال فشرده از دستگاه تولید زغال فشرده از خاک زغال

اجزای ماشین های اکسترودر بریکت زغال سنگ:

زغال چوب یا پودر زغال سنگ برای ساخت بریکت زغالی باید با مقدار مناسبی از چسب مخلوط شود که باید مخلوط شود.

پوسته نارگیل، پوسته برنج، شاخه های چوب، پوسته بادام زمینی، پوسته هسته خرما و سایر مواد زیست توده را می توان ابتدا توسط کوره کربنیزه کرد. سپس می توانیم از یک سری دستگاه زغال چوب مانند زغال سنگ شکن و آسیاب برای تهیه پودر زغال ریز استفاده کنیم.

فروش تجهیزات تولید بریکت زغالی، دستگاه اکسترود بریکت پیچی می باشد که مقرون به صرفه بوده و با شکل دادن به زغال به صورت بریکت، ارزش حرارتی زغال را افزایش می دهد.

تراکم بریکت های زغالی نهایی از دستگاه تولید بریکت زغالی بسیار زیاد است به طوری که می تواند برای مدت طولانی بسوزد. ظرفیت خروجی دستگاه های اکسترودر بریکت زغال چوب از 500 کیلوگرم تا 1000 کیلوگرم در ساعت متغیر است.

فرآیند کار دستگاه بریکت زغال سنگ:

در واقع وظیفه اصلی دستگاه بریکت زغال سنگ ساختن بریکت از پودر کربن تحت نیروی فشردن معین است. با این حال، پودر کربن قبل از فشرده شدن باید بر این اساس پردازش شود.

به عنوان مثال، باید مقدار مشخصی بایندر را به پودر کربن اضافه کنیم و اطمینان حاصل کنیم که پودر کربن رطوبت خاصی را حفظ می کند. علاوه بر این، پس از ساخته شدن بریکت های زغال سنگ، هنوز باید آنها را با کمک دستگاه بریکت به بریکت هایی با طول یکنواخت برش دهیم.

به طور خلاصه، فرآیند کار دستگاه بریکت زغال چوب شامل خرد کردن زغال چوب، آسیاب پودر زغال چوب، مخلوط کردن بایندر، اکسترود کردن بریکت زغال، برش بریکت و غیره است.

عوامل موثر بر عمر مفید دستگاه بریکت زغال سنگ:

برخی از کاربران معمولاً هنگام استفاده از ماشین آلات تولید بریکت زغال سنگ به رعایت دستورالعمل های عملیاتی صحیح توجه نمی کنند. نتیجه این امر این است که بریکت ها اثرات قالب گیری ضعیف و خروجی کم دارند. همچنین می تواند باعث خرابی دستگاه اکسترودر بریکت شود.

بنابراین، عامل اصلی موثر بر عمر دستگاه بریکت زغال سنگ این است که آیا کاربر می تواند دستگاه را به درستی کار کند یا خیر. کارخانه ما معمولاً دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق برای ماشین‌های بریکت زغالی و فیلم‌های دستورالعمل عملکرد صحیح را برای مشتریان ارسال می‌کند تا به مشتریان کمک کند تا سریعاً بر روش استفاده از دستگاه‌های بریکت تسلط یابند.

قیمت دستگاه بریکت زغالی چگونه است؟

قیمت دستگاه بریکت زغالی از سازنده ای به سازنده دیگر متفاوت است. معمولاً مشتریان خارجی هنگام خرید دستگاه اکسترودر تجاری بریکت بار را نیز اضافه می کنند، بنابراین قیمت بالاتر است.

با در نظر گرفتن تولید واقعی مشتری و کاهش هزینه تولید مشتری، معمولاً قیمت مقرون به صرفه ترین دستگاه بریکت را به مشتری افزایش می دهیم.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه های اکسترودر بریکت معمولاً کیفیت دستگاه و راندمان تولید است. بنابراین، مشتریان در هنگام خرید دستگاه بریکت زغال سنگ نه تنها باید به قیمت دستگاه توجه کنند، بلکه باید به عملکرد دستگاه نیز توجه کنند.

تعمیر و نگهداری دستگاه اکسترودر زغال سنگ:

برای اینکه دستگاه اکسترودر بریکت تجاری عمر مفید بیشتری داشته باشد، کاربر نه تنها باید از دستگاه به درستی مطابق دستورالعمل های عملیاتی استفاده کند، بلکه باید نحوه تعمیر و نگهداری روزانه دستگاه بریکت را نیز بداند.

تعمیر و نگهداری دستگاه اکسترودر بریکت زغال سنگ معمولاً مستلزم سفت کردن منظم پیچ های آن، افزودن روغن روان کننده به یاتاقان های دستگاه و تمیز کردن کامل منظم است.

چرا در تجارت تولید بریکت سرمایه گذاری کنید؟

کسب و کار تولید بریکت زغال چوب محبوب است زیرا این صنعت واقعاً سودآور است. روش سنتی تولید زغال سنگ کلوخه به تدریج با روش های مدرن فرآوری زغال چوب جایگزین شده است.

پس از بریکت کردن، زغال چوب را می توان به اشکال و مشخصات مختلف فرآوری کرد که باعث می شود زغال چوب از نظر ظاهری جذاب تر و همه کاره تر شود. در فرآیند فرآوری بریکت های زغالی، زغال سازها نیز ارزش افزوده محصولات خود را افزایش داده و در نتیجه سود بیشتری به دست می آورند.

عوامل موثر بر تشکیل بریکت های زغالی:

در فرآیند تولید بریکت ذغالی عواملی وجود دارد که بر اثر قالب گیری بریکت ها تاثیر می گذارد و کاربران باید در استفاده از آنها به آنها توجه کنند. اولین مورد اضافه کردن چسب است. نسبت بایندر اضافه شده باید به شدت کنترل شود.

ثانیاً لازم است از ظرافت پودر کربن اطمینان حاصل شود. اگر ذرات پودر کربن یا پودر زغال سنگ بیش از حد بزرگ باشد، سطح بریکت های تولید شده ناهموار خواهد بود.

علاوه بر این، رطوبت خشک پودر کربن نیز باید کنترل شود. اگر مقدار آب پودر زغال چوب خیلی کم باشد، راندمان تولید بریکت کند می شود و به راحتی تشکیل نمی شود.

اکنون با ما تماس بگیرید!

برای خواندن این مقاله از شما تشکر می کنم!

اگر در مورد دستگاه بریکت زغالی سوالی دارید، لطفاً مستقیماً با شماره تلفن خدمات مشتریان وب سایت ما (واتس اپ) تماس بگیرید. ما می توانیم راه حل های دقیق تولید و نقل قول ها را به زودی ارائه دهیم.

و اگر آن را مفید یا جالب می‌دانید، لطفاً این مقاله را نشانه گذاری کنید یا آن را با کسانی که نیاز دارند به اشتراک بگذارید.

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره

دستگاه تولید زغال فشرده

https://www.aparat.com/v/Ee4bf