دستگاه تولید زغال فشرده

دستگاه زغال فشرده

دستگاه تولید زغال فشرده:

دستگاه بریکت زغال فشرده قلیان خط فرآوری برای ساخت انواع بریکت زغال قلیان  می باشد. خط تولید می تواند زغال قلیان را در اشکال و اندازه های مختلف تولیدکند، مانندزغال فشرده حبه ای ، زغال فشرده مکعبی ،زغال فشرده قالبی ،زغال فشرده استوانه ای و گرد باربیکیو  که بستیگی به سیلندر دستگاه تولید زغال فشرده دارد.

در کنار محبوبیت کشیدن قلیان، پتانسیل زیادی در بازار جهانی تولید زغال فشرده قلیان وجود دارد. ماشین آلات شرکت مددی  بیش از 10 سال است که یک تولید کننده دستگاه تولید زغال فشرده است و ما دائماً در حال مطالعه چگونگی تولید دستگاه های بریکت زغال قلیان با کیفیت بالا با راندمان بالا و خروجی زیاد هستیم و خط تولید ویژه زغال فشرده قلیان را به مشتریان ارائه می دهیم.

مزایای اصلی دستگاه تولید زغال فشرده قلیان مکعبی:
دستگاه تولید زغال فشرده  با استفاده از سیستم کنترل الکترونیکی خودکار به طوری که یک نفر می تواند دستگاه را راه اندازی کند. این دستگاه مجهز به سیستم برش خودکار است که می تواند در زمان کار و هزینه صرفه جویی کند.
این مجموعه کامل از خطوط تولید زغال فشرده قلیان دارای سازگاری قوی است. می تواند برای زغال فشرده نارگیل، زغال چوب بامبو، زغال حبه ای، زغال قالبی و سایر پودر زغال چوب و پودر زغال سنگ استفاده شود.

تولید زغال فشرده
تولید زغال فشرده با خاکه زغال

اجزای خط تولید زغال فشرده قلیان مکعبی:
متریالی  که باید زغال فشرده قلیان  را درست کرد، پودر زغال از پوسته نارگیل، کاه، درختان میوه، بامبو، تراشه های چوب یا پودر زغال سنگ است. فرآیند تولید خط تولید زغال فشرده قلیان عمدتاً شامل آسیاب، مخلوط کردن، بریکت کردن، برش، خشک کردن و آب بندی می شود.

در فرآیند تولید  ذغال باید 90 درصد خاک ذغال مرغوب عاری از هرنوع ناخالصی باشد.یعنی خرده ریزه ماسه،سنگ، چوب، و غیره نباشد.
تولید ذغال فشرده از خاک ذغال باید 7 درصد آب به خاک ذغال اضافه شود.
 ذغال فشرده از خاک ذغال حداقل 2 دصد از مواد چسبنده گیاهی استفاده کرد.موادی مانند نشاسته ذرت،نشاسته گندم،نشاسته سیب زمینی و غیره

فرایند دقیق تولید به شرح زیل است:
دستگاه آسیاب عمدتاً برای خرد کردن بیشتر پودر زغال چوب یا درشته های زغال   و به منظور به دست آوردن پودر زغال  ممیز ریز  برای تولید زغال فشرده قلیان با کیفیت بالا استفاده می شود.

تولید زغال فشرده با استفاده از آسیاب
روش آسیاب و تولید زغال فشرده

میکسر بایندر:
مقدار مشخصی پودر زغال چوب یا پودر زغال سنگ، بایندر و آب را به  مخلوط کن زغال چوب اضافه کنید. موتور الکتریکی در بالای همزن دو محور همزن را مخلوط می کند تا پودر مرطوب به طور یکنواخت مخلوط شود تا بایندر کاملا به حالت غلیظ در اید.

دستگاه بریکت زغال:
دستگاه بریکت تجهیزات مهم خط تولید است که می تواند زغال چوب پودر شده را به شکل خاصی فشرده کند. پودر زغال چوب را به ورودی دستگاه وارد کنید، سپس شفت داخل دستگاه قالب‌گیری پودر مرطوب را به سمت جلو هدایت می‌کند و زغال فشرده قالب‌گیری شده نهایی از طریق خروجی اکسترود به بیرون رانده میشود. قالب خروجی را می توان با توجه به نیاز مشتری برای اشکال مختلف زغال قلیان انتخاب کرد.

برش اتوماتیک با نوار نقاله:
 معمولاً کاتر در وسط نوار نقاله ثابت می شود ز غال فشرده روی تسمه نوار نقاله قرار می گیرد، و با حرکت تسمه نوار نقاله  تیغه چرخان کاتر  شروع به کار میکند،وباعث برش منظم زغال در اندازه محاسبه شده می گردد.

بعداز برش منظم از طریق تسمه نوار نقواله جهت هدایت به سیتم خشکن و بسته بندی تحویل داده میشود.

دستگاه خشک کن بریکت زغال:
پس از برش، زغال قلیان مکعبی باید به مدت 4-8 ساعت در جعبه خشک کن خشک شود. اگر میزان رطوبت زغال چوب زیاد باشد، زمان خشک شدن طولانی می شود. و زمان خشک شدن عمدتاً به رطوبت و سختی زغال چوب بستگی دارد.

دستگاه بسته بندی بریکت زغالی
دستگاه بسته بندی عمدتاً برای بسته بندی محصولات زغال فشرده   قلیان در یک بسته کوچک جداگانه استفاده می شود، که برای  حمل و نقل و فروش آسان است.

 

دستگاه تولید زغال فشرده

زغال فشرده درجه یک مخصوص قلیان

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره

https://www.aparat.com/v/LsIF4

دانلود فیلم دستگاه تولید زغال فشرده