دستگاه زغال فشرده

روش تولید ذغال فشرده با فناوری جدید دستگاه تولید ذغال فشرده از خاک اره

خریداران محترم دستگاه زغال فشرده :

دستگاه  زغال فشرده :

کل فرآیند تولید خط زغال چوب به صورت ضد هوا و ضد گرد و غبار انجام شده است، باعث آلودگی دود و گرد و غبار به محیط نمی شود، می تواند محیط کاری خوب را تضمین کند و به طور موثر از محیط زیست محیطی محافظت کند، که همچنین می تواند حفاظت از محیط زیست و انرژی را ارتقا دهد. 
دستگاه زغال فشرده ساز چوب می تواند تولید خط مونتاژ زغال چوب ماشینی را تحقق بخشد، نیروی کار را صرفه جویی کند و شدت کار را کاهش دهد، راندمان تولید زغال چوب را تا حد زیادی بهبود بخشد، همچنین ظرفیت تولید را بهبود بخشد، مزایای اقتصادی را برای تولید کنندگان بهبود بخشد.
ترکیبی از کل مجموعه تجهیزات ماشین آلات زغال‌سنگ را می‌توان با توجه به نوع مواد، اندازه و رطوبت خشک مواد اولیه و همچنین نیازهای تولید و خروجی مورد نیاز مشتریان، به طور جامع تجهیز و مونتاژ کرد. پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف تا حد زیادی آسان و منعطف است. با توجه به نیازهای تولید مشتریان، تخصیص منطقی خط تولید زغال چوب می تواند سفارشی شود.

کارخانه تولید زغال  فشرده تمام اتوماتیک:

دستگاه زغال‌فشرده ساز  می‌تواند ضایعات را به گنج تبدیل کند، از تمام منابع کشاورزی و جنگلی در دسترس استفاده کامل کند، از طریق دمای بالا و فشار بالای دستگاه بریکت خاک اره که به میله ماشین ساخته می‌شود، و سپس میله ماشین‌سازی شده به بدون دود تبدیل می‌شود. 

فرآیند تولید اتوماتیک دستگاه زغال فشرده :

دستگاه زغال فشرده  ماشینی به طور گسترده در کشاورزی، صنعت، حفاظت از محیط زیست، ذوب، زندگی مدنی و سایر مقوله ها استفاده می شود. با افزایش تقاضای مردم برای زغال چوب، خط تولید خودکار زغال چوب که می تواند برای تولید کارآمد استفاده شود، روز به روز محبوب تر می شود.

خط تولید اتوماتیک زغال چوب همانطور که از نام آن پیداست می تواند در عملیات یک فرد به تولید برسد، کاملاً بدون زحمت می تواند در هزینه های نیروی کار و تولید صرفه جویی زیادی کند.

خط تولید دستگاه زغال سنگ عمومی شامل مجموعه ای از تجهیزات اولیه زغال چوب مانند دسنگاه آسیاب، خشک کن، دستگاه بریکت خاک اره و کوره کربنیزاسیون است. چنین خط تولیدی اغلب به حداقل 3-5 نفر برای تولید زغال چوب نیاز دارد.

بر اساس تجهیزات اصلیدستگاه زغال فشرده  اتوماتیک برخی از تجهیزات ویژه مانند فیدر پیچ، صفحه روتاری، توزیع کننده و نوار نقاله توری را اضافه کرد، تولید اتوماتیک زغال چوب را به طور کامل تحقق بخشید.

دو نوع فرآیند تولید زغال :

1- قالب گیری قبل از کربن سازی: مواد اولیه – خرد کردن، غربالگری – خشک کردن –  کربن سازی – بسته بندی. خاک اره، تراشه های چوب، ساقه پنبه، پوسته برنج و سایر مواد خام پس از خرد کردن توسط سنگ شکن توسط فیدر پیچ به دستگاه خشک کن جریان هوا یا دستگاه خشک کن چرخشی منتقل می شود (خشک کن های مربوطه را می توان با توجه به رطوبت خشک مواد خام و تولید انتخاب کرد. برای خشک کردن نیاز دارد. پس از خشک شدن، مواد از فیدر پیچ به توزیع کننده منتقل می شوند. توزیع کننده می تواند مواد اولیه را به طور مساوی توزیع کند تا در دستگاه بریکت خاک اره پایینی قرار گیرد (در خط تولید با توجه به تقاضای تولید می توان بیش از یک دستگاه بریکت خاک اره را تنظیم کرد). 

2- کربن‌سازی قبل از قالب‌گیری: مواد اولیه – کربن‌سازی – اختلاط و آسیاب (آب و افزودنی) – قالب‌گیری – خشک‌کردن در هوا و انبارداری. پوسته گردو، پوست شاه بلوط، ساقه پنبه، ساقه ذرت و سایر مواد اولیه ابتدا توسط کوره کربنیزه می شوند (کوره کربنیزاسیون باید با توجه به مواد اولیه ای که باید کربنیزه شود انتخاب می شود). زغال چوب پس از کربونیزاسیون باید توسط دستگاه زغال سنگ شکن خرد شود (سنگ شکن مربوطه را می توان با توجه به درجه خرد شدن زغال چوب انتخاب کرد). پس از له شدن زغال به پودر، باید آن را با آب و چسب اضافه کرده و با مخلوط کن آسیاب به طور یکنواخت مخلوط کنید. پس از آن، توسط دستگاه بریکت زغال چوب فشرده می شود تا بریکت های زغالی تمام شده نهایی مانند میله های زغالی، بریکت های زغال قلیان، توپ زغال، زغال لانه زنبوری و زغال BBQ تشکیل شود که می توان آن ها را بسته بندی و در انبار نگهداری کرد و یا پس از خشک شدن به فروش رساند. 

ویژگی های دستگاه زغال ساز اتوماتیک:

دستگاه تولید زغالفشرده  زیست توده اتوماتیک دارای درجه بالایی از اتوماسیون است که می تواند عملکرد ماشین اصلی را از 5-8 نفر به 1-2 نفر کاهش دهد، ورودی منابع انسانی و مادی را تا حد زیادی کاهش دهد، خروجی را افزایش دهد و مزایای اقتصادی را گسترش دهد.
مواد اولیه مجموعه کامل ماشین آلات زغال چوب گسترده و با قیمت پایین می باشد، انواع مواد اولیه با خط تولید دستگاه ذغال مربوطه قابل استفاده است و شکل زغال تولیدی منظم و دارای کربن تا 75- می باشد. 85٪، ارزش گرمایش بالا و زمان سوختن طولانی را دارد.
هزینه عملیات کل تجهیزات کم است، نرخ خرد شدن مواد خام بالا، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست، خروجی بزرگ و آلودگی کم است.
در مقایسه با سایر خطوط تولید، عملکرد و نگهداری کل این مجموعه تجهیزات زغال‌سازی بسیار ساده است، پوشیدن قطعات با آخرین مواد داخلی با استحکام بالا و مقاوم در برابر سایش، تلفات کم و عمر طولانی می‌تواند مزایای اقتصادی قابل توجهی را برای مشتریان به ارمغان بیاورد. با توجه به نیازهای تولید واقعی مشتریان، تخصیص معقول خطوط تولید ماشین زغال سنگ اتوماتیک می تواند توسط تکنسین های حرفه ای ماشین زغال چوب ما سفارشی شود.

چرا تجارت زغال سنگ در این سال ها اوج گرفته است؟

در سال های اخیر، توسعه صنعت حفاظت از محیط زیست سریع تر و سریع تر است، صنعت تولید زغال چوب سازگار با محیط زیست به تدریج باعث توجه اجتماعی شده است، زغال چوب ماشینی نیز بیشتر و بیشتر مورد علاقه اکثر کاربران بازار است.

افزایش تقاضا برای زغال چوب ماشینی باعث می شود که تجهیزات ماشین زغال چوب و فرآیند تولید زغال چوب ماشین تولید زغال چوب برای فروش به طور مداوم نوآورانه توسعه یابد. خط تولید زغال چوب که می تواند زغال چوب ماشینی با خروجی متوسط ​​و با کیفیت بالا تولید کند، به یک تقاضای فوری در بازار تبدیل شده است.

دستگاه زغال فشرده زغال چوب با توجه به مواد اولیه و تقاضای تولید می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد. ماشین آلات شرکت بهنام مددی همچنین می تواند با توجه به نیاز مشتریان، طرح تجهیزات خط تولید زغال چوب معقول و کارآمد را به صورت رایگان به مشتریان ارائه دهد.

طبقه بندی جامع خطوط تولید زغال چوب:

با توجه به مواد اولیه مختلف، شرایط تولید و تکنیک های مختلف پردازش زغال چوب، پیکربندی خط تولید زغال چوب که ما استفاده می کنیم متفاوت است.

در حال حاضر، متعارف ترین فن آوری پردازش زغال چوب عمدتا به دو نوع تقسیم می شود:

1. بریکت های خاک اره ابتدا ساخت، سپس کربن.

2. مواد اولیه ابتدا کربن سازی، سپس بریکت کردن. بر اساس فرآیند فعلی تولید زغال چوب، کارخانه ما خطوط تولید زغال چوب زیر را طراحی کرده است که بیشترین محبوبیت را در بازار دارند.

خط تولید زغال خاک اره | کارخانه ذغال از خاک زغال و زغال سنگ:

حلقه های اصلی تولید این خط اتوماتیک پردازش زغال فشرده خاک اره شامل خرد کردن چوب، خشک کردن خاک اره، اکسترود کردن خاک اره، کربن سازی خاک اره بریکت است.

مواد اولیه: کنده، ضایعات چوب، شاخه ها.

نیازهای خاک اره: بهترین اندازه بین 3-5 میلی متر است. رطوبت پس از خشک شدن باید کمتر از 12 درصد باشد.

محصول نهایی: بریکت های پینی کی، بریکت های زغال چوب خاک اره، زغال سنگ پینی و خاک زغال چوب 

ویژگی ها: اشکال بریکت خاک اره را می توان سفارشی کرد.

در حال حاضر این خط تولید زغال چوب خاک اره مورد استقبال سرمایه گذاران و فرآورندگانی از اکثر کشورهای آفریقایی، خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی و تعداد کمی از کشورهای اروپایی قرار گرفته است.

کارخانه ما خطوط تولید زغال چوب خاک اره را با خروجی 2-3 تن در روز، 4-5 تن در روز و 8-10 تن در روز با توجه به نیاز بسیاری از مشتریان داخلی و خارجی طراحی کرد. عوامل اصلی موثر بر خروجی زغال چوب، پیکربندی خط تولید و انتخاب مدل دستگاه است.

روش تولید ذغال فشرده با فناوری جدید دستگاه تولید ذغال فشرده از خاک اره
تولید زغال فشرده با کیفیت

دستگاه تولید زغال فشرده

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره

https://www.aparat.com/v/LsIF4