کوره صنعتی زغال

زغال چوب درجه یک بدون دود و گاز

کوره صنعتی زغال:

کوره صنعتی زغال کربونیزاسیون عمودی همچنین به نام دستگاه کربنیزاسیون بالابر جریان هوا می باشد که از فناوری پیشرفته کربنیزاسیون جریان گاز برای تولید انواع زغال چوب استفاده می کند. این کوره صنعتی زغال  ماشین زغال چوب با مزایای اشغال زمین کمتر، عملیات ساده و راحت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست و راندمان تولید بالا می تواند میزان کربنیزاسیون را تا حد زیادی بهبود بخشد. این دستگاه کربونیزاسیون دسته ای به طور گسترده ای برای ساخت زغال چوب سخت، زغال چوب بامبو، زغال چوب نی، زغال چوب مغزی، زغال چوب پوسته نارگیل و غیره استفاده می شود.

کوره صنعتی زغال  کربنیزاسیون عمودی ساختار ترکیبی بالابر را اتخاذ می کند، از روش خنک کننده بالابر استفاده می کند، یک روز می توان کوره های متعدد کربنیزه کرد، چرخه تولید را بسیار کوتاه کرد، راندمان تولید زغال چوب را بهبود بخشید، تجهیزات ایده آل برای تولید کنندگان زغال چوب در مقیاس بزرگ و متوسط ​​است. 

ویژگی های کوره صنعتی زغال کربنیزاسیون عمودی:

صرفه جویی در انرژی و بهداشت. از آنجا که کوره صنعتی زغال  چوب سخت از طراحی فرآیند کربنیزاسیون گردش متعادل جریان گاز داغ استفاده می کند، بازیافت و استفاده از دود و گرد و غبار را درک می کند، مصرف چوب مشتعل را تا حد زیادی صرفه جویی می کند، و گاز دودکش اضافی را می توان برای خشک کردن، گرم کردن و غیره استفاده کرد. فرآیندهای تولید، به طور موثر کاستی هایی را بهبود بخشید که سایر روش های کربنیزاسیون نمی توانند آلودگی دود و گرد و غبار، مصرف زیاد مواد و غیره را برطرف کنند.
تولید پیوسته و پیوسته می تواند برای بهبود خروجی زغال چوب محقق شود. با اتخاذ آخرین طراحی کربن‌سازی چرخه، چرخه کربن‌سازی تا حد زیادی کوتاه می‌شود. زمان کربنیزاسیون از 72 ساعت قبل به 8-16 ساعت کاهش یافته است و می توان به تولید پیوستگی پیوسته دست یافت که شرایطی را برای استانداردسازی و تولید در مقیاس بزرگ زغال چوب ایجاد می کند و مشکلات خرد و پراکنده و نامرتب را حل می کند. 
عملکرد زغال چوب می تواند تا 99٪ باشد و محتوای کربن زغال چوب و کیفیت ظاهری به طور قابل توجهی بهبود یافته است. در فرآیند کربن‌سازی، استفاده از جریان هوا از همه جا، مزایای تعادل فراگیر، چرخه کربن‌سازی را تا حد زیادی کوتاه می‌کند و کیفیت، ظاهر و عملکرد زغال‌سنگ دارای درجات مختلف بهبود است.
درآمد خود را افزایش دهید. کوره کربنیزاسیون جریان هوا می تواند محصولات جانبی گران قیمت مانند روغن چوب و سرکه چوب را با توجه به تقاضای مشتری بازیابی کند، آلودگی محیط زیست را کاهش دهد و راندمان تولید کربن را افزایش دهد.

ساختار کوره صنعتی زغال  کربنیزاسیون :

متفاوت از ساختار یک تکه کوره کربنیزاسیون پیوسته، ساختار این تجهیزات کربنیزاسیون از چندین قسمت تشکیل شده است.

ساختار کوره کربنیزاسیون بالابر عمدتاً شامل چهار بخش است: دستگاه بالابر، کوره داخلی، کوره بیرونی و خط لوله گردش گاز می باشد.

کوره کربنیزاسیون بالابر جریان هوا یک سیستم تصفیه گاز دودکش منحصر به فرد را اتخاذ می کند تا گاز دودکش تولید شده توسط کربنیزاسیون پس از تصفیه به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر استفاده خود کوره، الزامات صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست را برآورده می کند. 60 درصد باقیمانده گاز دودکش را می توان به عنوان یک منبع خشک کردن، کربن و حرارت دیگر استفاده کرد که باعث صرفه جویی در مقدار زیادی سوخت در تولید و بهبود مزایای شرکت می شود.

مواد اولیه برای کربن سازی با کوره صنعتی زغال کربنیزاسیون عمودی:

مواد اولیه برای کربن سازی با کوره کربنیزاسیون عمودی
کوره کربنیزاسیون عمودی را می توان برای کربن کردن مستقیم مواد خام زیست توده مختلف مانند چوب، کنده ها، بخش های چوب، چوب سخت، کاج، چوب نخل، پوسته نارگیل، پوسته نخل، بامبو، پوسته، ساقه نی، تراشه های چوب، ضایعات مبلمان چوبی استفاده کرد. ، بریکت های خاک اره و غیره

طبق آمارهای تقریبی، 80 درصد مشتریان این تجهیزات کربن‌سازی عمودی را برای کربن‌سازی مواد اولیه در اندازه‌های بزرگ مانند بامبو، شاخه‌های درخت، خرده‌های چوب، پوسته نارگیل سالم و غیره خریداری می‌کنند.

جداره بیرونی کوره:

کوره بیرونی کوره کربنیزاسیون بالابر عمدتاً از صفحات فولادی ضخیم تر و آجرهای نسوز تشکیل شده است.

سطح کوره بیرونی از ورق فولادی بشکه ای شکل، دیواره داخلی لایه ای از آجر نسوز و شکاف آجرهای نسوز عموماً با چسب نسوز مخصوص پر می شود.

کف کوره بیرونی کوره کربنیزاسیون یک محفظه احتراق است که از لوله های سیم پیچی با سوراخ های هوا تشکیل شده است.

کوره داخلی:

کوره داخلی کوره کربنیزاسیون عمودی یک آستر قابل بارگیری و تخلیه است و از ورق فولادی ساخته شده است.

کوره داخلی برای نگهداری مواد اولیه کربنیزه مانند شاخه های درخت، خاک اره خاک اره و غیره استفاده می شود.معمولاً کوره کربنیزاسیون مجهز به سه مخزن داخلی استاندارد می باشد که می توان به طور متناوب از آنها در حین کار استفاده کرد.

جعبه بارگیری:

علاوه بر افزودن مواد به طور مستقیم به کوره داخلی، می توانیم از جعبه بارگیری نیز برای کمک به پر کردن استفاده کنیم. در کاربردهای عملی، این جعبه بارگیری اغلب برای کربن کردن بریکت های خاک اره با اشکال منظم استفاده می شود.

جرثقیل بالابر کوره صنعتی:

هنگام استفاده از کوره کربونیزاسیون بالابر، اغلب لازم است جرثقیل بالابر را تجهیز کنید که بتواند به طور خودکار کوره داخلی را بلند کند، که نه تنها می تواند راندمان تولید را بهبود بخشد بلکه باعث صرفه جویی در نیروی کار نیز می شود. این دستگاه بالابر را می توان با کنترل از راه دور برای بارگیری و تخلیه کوره داخلی کنترل کرد.

سیستم تصفیه گاز کوره صنعتی زغال:

سیستم تصفیه گاز دودکش یک دستگاه اختیاری برای کوره ذغال سنگ بالابر است که برای فیلتر کردن گاز خروجی تولید شده در فرآیند کربن سازی و بازیافت گاز قابل احتراق استفاده می شود.

دستگاه های تصفیه گاز دودکش ما عمدتا به فیلترهای گاز دودکش معمولی و دستگاه های تصفیه گاز دودکش الکترواستاتیک تقسیم می شوند.

ویژگی های کوره کربنیزاسیون عمودی:

این تجهیزات صرفه جویی در انرژی آسان برای کار است، بدون برق و برق می تواند تولید تلفن همراه، تجهیزات ایده آل برای تولید در مقیاس بزرگ زغال چوب است.

با توجه به نیاز تولید، یک کوره زغال چوب بالابر جریان هوا را می توان به شکل های تک سیلندر، سه سیلندر، چهار سیلندر و سایر سیلندرهای چند مخزن تنظیم کرد تا نیازهای خروجی زغال چوب مشتریان مختلف را برآورده کند.

سیستم تصفیه گاز دودکش:

سیستم تصفیه گاز کوره صنعتی زغال  یک دستگاه اختیاری برای کوره ذغال سنگ بالابر است که برای فیلتر کردن گاز خروجی تولید شده در فرآیند کربن سازی و بازیافت گاز قابل احتراق استفاده می شود.

دستگاه های تصفیه گاز دودکش ما عمدتا به فیلترهای گاز دودکش معمولی و دستگاه های تصفیه گاز دودکش الکترواستاتیک تقسیم می شوند.

سیستم تصویه دود در کوره های صنعتی از طریق کندانسور های آب خنک و کندانسور ها هوا خنک انجام میگیرد و باعث حذف دود خروجی کوره صنعتی می گردد.

ویژگی های کوره کربنیزاسیون عمودی:

این تجهیزات صرفه جویی در انرژی آسان برای کار است، بدون برق و برق می تواند تولید تلفن همراه، تجهیزات ایده آل برای تولید در مقیاس بزرگ زغال چوب است.

با توجه به نیازهای تولید، یک کوره ذغال بالابر جریان هوا را می توان به شکل های تک سیلندر، سه سیلندر، چهار سیلندر و سایر سیلندرهای چند مخزن تنظیم کرد تا نیازهای خروجی زغال چوب مشتریان مختلف را برآورده کند.

 مشتری دستگاه کوره صنعتی زغال :

 بیش از 10 سال است که کوره های کربنیزاسیون را تولید و صادر می کنیم. پیکربندی های مختلف تجهیزات کربنیزاسیون ما به بیش از 15 کشور و منطقه صادر شده است.

علاوه بر اطمینان از اینکه تجهیزات باکیفیت و تحویل به موقع به مشتریان ارائه می دهیم، می توانیم مهندسان را نیز به کشور مشتری اعزام کنیم تا راهنمایی های نصب و راه اندازی تجهیزات را مطابق با نیاز مشتری ارائه دهند.

روش تولید زغال لیمو درجه یک با کوره صنعتی زغال
تولید زغال باکیفیت برای قلیان با کوره صنعتی زغال

دستگاه تولید زغال فشرده