خط تولید زغال فشرده از خاک زغال

تولید زغال فشرده از خاک زغال

خط تولید زغال فشرده از خاک زغال:

خط تولید زغال فشرده شامل دستگاه اکسترودر زغال یک دستگاه شکل دهی پیچی برای تولید بریکت های قالبی از زغال  است. از آنجایی که می توان از آن برای فشار دادن زغال فشرده از خاک زغال، کربن فعال و پودر نیمه کک نیز استفاده کرد، به آن دستگاه بریکت زغال فشرده از خاک زغال نیز می گویند. این دستگاه دارای طراحی فشرده شامل موتور الکتریکی، دمپر تغذیه کننده، قیف تغذیه، قسمت پیشرانه پیچ، سوراخ تخلیه، پایه دستگاه و غیره می باشد.

تولید زغال فشرده از خاک زغال:

نقاط کانونی ماشین بریکت سازی خاک اره

1. چیدمان صحیح، کیفیت مونتاژ قابل اعتماد و مزایای ساختار ساده، فعالیت سودمند، حجم کم، اشغال زمین کمتر، کار و صرفه جویی در انرژی.
2. دستگاه گرمایش الکتریکی کنترل کامل دستگاه تولید بریکت  می تواند رطوبت مواد  را تغییر دهد و همچنین اثربخشی تولید را بهبود بخشد، از قابلیت اطمینان پیکربندی و انتشار بریکت ها اطمینان حاصل کند.
3. برای بهبود دستگاه تولید بریکت  برای انطباق با تولید دستکاری، بخش اساسی باید مواد سایش مخالف را  دریافت کند.
4. دستگاه تولید بریکت  باید توانایی انطباق با جابجایی و ایجاد مواد اولیه مختلف، تنظیم فشرده سازی و پیرایش مواد اولیه مختلف با بهره وری بالا و ایجاد بی وقفه را داشته باشد.
5. دستگاه بریکت زغال نوع دیگری از کانتور رنگ روغن را در بر می گیرد، که می توان آن را به طور موثر با استفاده از گریس آغشته به روغن به جای استراتژی روغن قدیمی کنترل کرد و تحویل داد.
6. دستگاه بریکت زغال  یک طرح گام در حال گسترش دریافت می کند، که می تواند حجم مواد مغذی را بیشتر افزایش دهد، عملکرد تولید را به طور باور نکردنی افزایش دهد و بهره وری تولید را بهبود بخشد.

دستگاه تولید زغال فشرده
تدستگاه تولید زغال فشرده مرغوب مخصوص قلیان

مواد اولیه صنعت کشاورزی و صنعت زغال فشرده:

نتایج دستگاه بریکت زغال به طور کلی به عنوان بخشی از متالورژی، صنعت مواد، بیمه طبیعی استفاده می شود و همچنین می تواند به عنوان بخشی از شبکه پشتیبانی، گرمایش مشترک و غیره استفاده شود. آنها کاربرد و محبوبیت گسترده ای دارند. تابستان فصل برداشت محصولات کشاورزی است. علاوه بر این، مواد با ارزشی را برای ایجاد دستگاه بریکت فراهم می کند. ساقه های محصول،  و مواد آلی را می توان به عنوان بخشی از تولید زغال فشرده استفاده کرد. نی های دور ریخته شده را می توان به طور کامل استفاده  کرد. با سود زیاد، می‌توانیم مزایایی به دست آوریم، وضعیت بیولوژیکی را تضمین کنیم و دارایی‌های جنگلی تمایل خود را تضمین کنیم.

فهرست مطالب خط تولید زغال فشرده از خاک زغال:
1-اصل کار اکسترودر بریکت زغال فشرده از خاک زغال
2- کاربرد دستگاه بریکت پودر زغال فشرده 
3- بریکت زغال فشرده 
4- دستگاه اکسترودر زغال فشرده از خاک زغال که برای تولید زغال قلیان مکعبی استفاده می شود

اصل کار اکسترودر بریکت زغال:
دستگاه اکسترودر زغال  پیچی برای فشرده سازی زغال فشرده یا پودر زغال  به بریکت های شکل دار استفاده می کند. پس از ریختن پودر زغال در قیف تغذیه، توسط پیچ به سمت سوراخ تخلیه دستگاه بریکت به جلو رانده می شود. از محفظه پیچ تا قالب، فضا در حال کوچکتر شدن است. زغال چوب تحت فشار فوق العاده از قالب عبور می کند و در نهایت اشکال خاصی را به وجود می آورد.

کاربرد دستگاه بریکت پودر زغال:
این دستگاه اکسترودر علاوه بر زغال و زغال فشرده از خاک زغال می تواند بریکت هایی از کک، لجن، تفاله زیتون، سرگین گاو و غیره تولید کند. برای برآورده کردن نیازهای مشتریان مختلف، شکل بریکت های زغال چوب می تواند شش ضلعی، مربع، دایره ای و غیره باشد، محدوده قطر بریکت 3-50 میلی متر است. علاوه بر این، مشتریان می توانند بریکت های توخالی یا جامد را انتخاب کنند.

خاک زغال مرغوب و با کیفیت جهت تولید زغال فشرده
تولید زغال فشرده از خاک زغال

بریکت زغال فشرده:
برای گسترش کاربرد دستگاه اکسترودر زغال ، معمولاً آن را با کاتر اتوماتیک مجهز می کنیم. این می تواند بریکت ها را به طور خودکار به همان طول برش دهد. این دستگاه کوچک راندمان تولید را بسیار افزایش می دهد و ظاهر بریکت های زغال را بهبود می بخشد. همچنین با کمک کاتر اتوماتیک می توان از دستگاه اکسترودر پیچ زغالی برای تولید بریکت مکعب استفاده کرد.

بریکت تولید شده از خاک زغال
روش تولید زغال فشرده مرغوب و با کیفیت از خاک ازغال

دستگاه اکسترودر زغال فشرده:

دستگاه اکسترودر زغال فشرده از خاک زغال در هر ساعت می تواند زغال فشرده در قلب های زغال فشرده حبه ای،زغال فشرده قالبی مکعبی،زغال فشرده استوانه ای،زغال فشرده شش ضلعی و سایر اشکال هندسی دیگر تولید کند.

روش تولید دستگاه اکسترودر زغال فشرده از خاک زغال می تواند بصورت اکسترودر،یعنی تولید با چرخش ماردون نسبت به سیلندر و یا به روش پرس با فشار سنگین جک به سیلندر زغال فشرده را تولید کند.

 

 

زغال فشرده از خاک زغال مخصوص قلیان
تولید زغال فشرده از خاک زغال

https://www.aparat.com/v/3Osvr

http://www.companymadadi.ir/

دستگاه تولید زغال فشرده