دستگاه ذغال فشرده

دستگاه ذغال فشرده

دستگاه ذغال فشرده :

دستگاه ذغال فشرده ساز که به خط تولید زغال نیز معروف است از چندین دستگاه تشکیل شده است. ابتدا مواد اولیه را با استفاده از دستگاه خردکن چوب به خاک اره با قطر کمتر از 5 میلی متر تبدیل می کنند. سپس خاک اره با استفاده از نوع چرخشی خشک کن خاک اره برای کاهش رطوبت خشک می شود. در مرحله بعد، مواد با استفاده از دستگاه بریکت شکل داده می شود. در نهایت برای کربونیزاسیون در کوره کربنیزاسیون قرار می گیرد.

این سری از ماشین‌های کربن‌سازی زیست‌توده می‌توانند شاخه‌های چوب، خاک اره، پوسته برنج، پوسته نارگیل، کاه، بامبو، پوسته هسته و سایر مواد زائد زیست توده را به زغال چوب پردازش کنند. و فرآورده های زغالی می تواند زغال قلیان یا قلیان، زغال باربیکیو، زغال لانه زنبوری و انواع بریکت زغالی باشد.

کارخانه مددی تولید دستگاه ذغال فشرده  زیست توده را می سازد و می فروشد. آنها می توانند کارخانه های زغال چوب را سفارشی کنند و راه حل های فرآوری را با قیمت های خوب به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه دهند.

دستگاه زغال و تولید زغال فشرده
دستگاه ذغال فشرده برای تولید زغال فشرده درجه یک

مزایای اصلی ماشین آلات تولید زغال چوب با خروجی متوسط:

خط تولید زغال چوب با خروجی متوسط ​​بر اساس خط تولید زغال چوب خروجی پایه، پیکربندی معقول برخی تجهیزات پشتیبانی راحت و کارآمد است. مانند دستگاه تغذیه پیچ می تواند به انتقال مداوم مواد دست یابد و در زمان تولید صرفه جویی کند.

که می تواند باعث صرفه جویی در زمان برای انباشتن بریکت های تمام شده، کربن زدایی مداوم کوره کربن سازی، بهبود راندمان کار و افزایش بسیار زیاد خروجی زغال چوب ماشینی شود.

اکثر مشتریان خارجی که این خط تولید زغال چوب با خروجی متوسط ​​را سفارش می دهند، به پتانسیل بازار مصرف زغال چوب در زادگاه یا حتی کشور خود و به دنبال آن بازار غنی مواد اولیه و نرخ بازده بالای سرمایه گذاری، ارزش قائل هستند. اکثر مشتریان شولی که خط تولید زغال چوب با خروجی متوسط ​​را خریداری کردند، گفتند: دستگاه تولید ذغال فشرده  متوسط ​​دارای دوره بازپرداخت کوتاه، هزینه کم، راندمان تولید بالا و سود اقتصادی است.

دستگاه زغال و مزیت تولید زغال درجه یک
دستگاه زغال برای تولید زغال با سودهی مناسب

چرا ماشین های زغال چوب شرکت مددی را انتخاب کنید؟

دلیل اینکه ماشین زغال چوب شرکت مددی  تجربه بهتر و عمر مفید بیشتری دارد این است که کارخانه ما از فناوری ساخت پیشرفته تری استفاده می کند که در برش، پرداخت و جوش فولاد دقیق تر است. به منظور اطمینان از کیفیت محصول، ضخامت فولادی که استفاده می کنیم 1-2 میلی متر ضخیم تر از همان صنعت است.
ما به عنوان یک تولید کننده حرفه ای که به مدت 10 سال در زمینه تولید و صادرات ماشین آلات زغال سنگ مشغول است، هزاران سفارش از مشتریان داخلی و خارجی را پردازش کرده ایم. بنابراین، ما نیز بازخورد زیادی از مشتریان در مورد شیوه‌های استفاده از آنها جمع‌آوری کرده‌ایم. این تجربیات ارزشمند پایه و اساس نوآوری مستمر ما هستند، بنابراین طراحی ماشین زغال چوب ما معقول تر، استفاده راحت تر و راندمان کار بالاتر خواهد بود.
چگونه در یک آگهی تجاری زغال چوب درست کنیم؟

تجهیزات پردازش زغال چوب صنعتی برای نوسازی تولید زغال چوب ضروری است. خطوط مختلف تولید زغال چوب و راه‌حل‌های فرآوری، کارایی را برای بسیاری از پردازنده‌ها افزایش داده و مزایای قابل‌توجهی ایجاد کرده است.

دستگاه تولید ذغال فشرده چوب یک اصطلاح کلی برای مجموعه ای از تجهیزات پردازش زغال سنگ و زغال سنگ است. ما می توانیم انواع مختلفی از زغال چوب را با تنظیم عملکرد و راه اندازی ماشین آلات زغال سازی تولید کنیم. این انواع عبارتند از زغال طبیعی، زغال کلوخه، زغال قلیان گرد، زغال قلیان مکعبی، زغال کباب، زغال لانه زنبوری و زغال شش ضلعی می باشد.

تعریف ماشین های زغال چوب:

ماشین های زغال چوب معمولاً شامل ماشین های تک زغالی و خطوط کامل پردازش می شوند. صرف نظر از مقیاس کارخانه‌های زغال‌سنگ که توسط زغال‌سازها باز می‌شوند، معمولاً برای تکمیل تولید نیاز به استفاده از تعداد معینی ماشین‌های زغالی دارند.

به عنوان مثال دستگاه ذغال فشرده خاک اره، خشک کن خاک اره، دستگاه بریکت پینی کی، آسیاب پودر زغال کلوخه، دستگاه تشکیل بریکت زغال و زغال، دستگاه خشک کن بریکت زغال و ذغال و غیره که همگی نقش مهمی در فرآیند تولید زغال دارند.

تامین کننده خط تولید بریکت زغال سنگ:

بریکت های زغالی مواد ایده آلی برای گرمایش در زمستان است، همچنین می توان از آن در انواع رستوران ها و کارخانه های تولید تجهیزات فولادی استفاده کرد.

زغال سنگ خط تولید ماشین آلات زغال سنگ انواع تجهیزات زغال چوب ترکیبی کوتاه است. تجهیزات اصلی خط تولید دستگاه زغال چوب شامل آسیاب ، خشک کن، دستگاه بریکت و کوره کربنیزاسیون می باشد.

مواد خام برای ساخت زغال چوب می تواند خاک اره، پوسته برنج، پوسته میوه، کاه، کنده، شاخه ها، ضایعات و سایر مواد زیست توده باشد. رطوبت مواد اولیه باید کمتر از 12 درصد باشد. مساحت تولید خط تولید ماشین آلات زغال چوب باید بیش از 50 متر مربع باشد، ارتفاع باید بیش از 4 متر باشد.

مواد اولیه برای ساخت زغال فشرده:

زغال سنگ طبیعی: انواع بلوک های چوبی، بخش های کنده درخت، شاخه های کوچک و کاه. مانند بلوط، چوب های سخت، راش، کاج، سنجد، بامبو، ساقه پنبه و … بسیاری از ضایعات کشاورزی و جنگلداری مانند کاه، ساقه ذرت، پوست بادام زمینی، بلال ذرت، پوست برنج، پوسته هسته خرما، پوست نارگیل و غیره. همچنین می تواند به عنوان مواد اولیه برای فرآوری زغال چوب استفاده شود.

زغال قلیان و قلیان: پوست نارگیل و درختان میوه بهترین مواد اولیه هستند.

زغال کباب: پوسته برنج، چوب های سخت، پوسته نارگیل و غیره.

تولید ذغال فشرده از خاک اره
در هر ساعت 250 الا 300 کیلوگرم ذغال فشرده از دستگاه تولید می گردد

اصل تولید دستگاه زغال ساز:

نوع چوب خرد کن  چوب را می توان با توجه به اندازه ماده اولیه و رطوبت مورد نیاز برای کربن سازی انتخاب کرد. خشک کن و دستگاه بریکت خاک اره، ماشین آلات اختصاصی برای تولید زغال چوب هستند. خشک کن را می توان با توجه به مواد اولیه، رطوبت خشک و الزامات تولید به ماشین های خشک کن جریان هوا و ماشین های خشک کن چرخشی تقسیم کرد.

این دو نوع خشک کن دارای مزایای تغذیه خودکار هستند، خروجی دود مواد را کانالیزه نمی کند، خروجی مواد پاشش نمی کند. دستگاه  تولید ذغال فشرده بریکت با قابلیت کنترل خودکار دما می تواند فشردگی میله های زیست توده را در هر زمان تنظیم کند تا از کیفیت میله ها بیشتر اطمینان حاصل شود. زغال چوب تولید شده توسط تجهیزات تولید ماشین زغال چوب دارای چگالی بزرگ، اندازه کوچک، قابلیت اشتعال خوب است، می تواند جایگزین هیزم و سوزاندن زغال سنگ شود.

ویژگی های کارخانه فرآوری کامل زغال چوب:

1- کل فرآیند تولید زغال فشرده خط تولید دستگاه ذغال فشرده انجام شده است وجود غبار گیر مانع از باعث آلودگی دود و گرد و غبار به محیط نمی شود، می تواند محیط کار خوب را تضمین کند و به طور موثر از محیط زیست محافظت کند، که همچنین می تواند حفاظت از محیط زیست را ارتقا دهد. 
2-خط پردازش زغال چوب می تواند تولید خط مونتاژ دستگاه ذغال فشرده  ماشینی را تحقق بخشد، نیروی کار راصرفه جویی کند و شدت کار را کاهش دهد، راندمان تولید زغال چوب را تا حد زیادی بهبود بخشد، همچنین ظرفیت تولید را بهبود بخشد، مزایای اقتصادی را برای تولید کنندگان بهبود بخشد.
3- ترکیبی از کل مجموعه دستگاه زغال ساز برای فروش می تواند به طور جامع با توجه به نوع مواد، اندازه و رطوبت خشک مواد اولیه و همچنین نیازهای تولید و نیازهای خروجی مشتریان تجهیز و مونتاژ شود. پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف تا حد زیادی آسان و منعطف است.

 

تولید ذغال فشرده از دستگاه تولید ذغال فشرده
ظرفیت تولید دستگاه ذغال فشرده 250 الا 300 کیلوگرم در ساعت بوده است.

دستگاه تولید زغال فشرده از خاک اره

https://www.aparat.com/v/LsIF4